امکان سفارش  پنج  نوع تقویم تک برگ دیواری (پوستری) در موسسه نی نی میکس وجود دارد .


**
  به صورت پیش فرض تقویم دیواری تک برگ (پوستری) سایز آسه با روکش لمینت انتخاب میگردد .ابعاد تقویم تک برگ سایز آسه 40*30 می باشد . و لمینت برای حفظ آثار چاپی به کار می رود در واقع لمینت کردن به معنی استفاده از لایه پلاستیکی  نازکی بر رو و پشت صفحه چاپی می باشد  (مثل کارت ملی )که آن را در برابر رطوبت و تغییر دما حفظ می کند.

** تقویم دیواری سایز آچهار (پوستری ) با روکش لمینت ،  که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  در سایز30*20  با روکش لمینت چاپ شده وبرای شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آسه بدون روکش لمینت ، که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  درسایز 40*30 بر روی مقوا گلاسه مرغوب چاپ شده و به آدرس شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آچهار بدون روکش لمینت ،که با انتخاب این منو طرح تقویم انتخابی شما  درسایز 30*20   برروی مقوا گلاسه  چاپ شده و به آدرس شما ارسال می گردد.

** تقویم  دیواری تک برگ (پوستری) سایز آچهار مگنتی ، با انتخاب این منو طرح انتخابی شما بر روی صفحات مگنتی (آهنربایی) چاپ می شود . که قابلیت اتصال به درب یخچال وکابینت  .. را دارد  و به آدرس شما ارسال می گردد.

 

با وارد کردن ایمیل خود تمامی آموزش ها را یکجا داشته باشید

سلام‌

نیاز به کمک دارید؟

من اینجا هستم تا کمک تان کنم‌

تماس با واتساپ